Dlaczego Teraz?

Dlaczego Teraz?

Z zamiarem założenia bloga nosiłam się już od jakiegoś czasu. Ba… nawet kilka takich blogów powstało, ale nigdy nie miałam dość czasu, ani chęci by dzielić się swoim życiem z innymi przez dłuższy czas… A teraz, kiedy na świecie pojawiło się moje drugie dziecko, kiedy inaczej patrzę na świat i inaczej odbieram macierzyństwo, a moje życie i wybory są bardziej świadome pomyślałam dlaczego nie … Może to kwestia wieku? A może ciekawości świata i chęci dzielenia się swoim doświadczeniem z innymi? W każdym razie czuję wewnętrzną potrzebę pisania bloga, a jeśli przy okazji komuś mógłby się on spodobać byłoby idealnie.

O czym będę pisać? Tego jeszcze do końca nie wiem – ma być przecież o życiu, a ono jest nieprzewidywalne. Na pewno powstanie sporo wpisów związanych z macierzyństwem, bo pochłania ono znaczną część mojego czasu. Pojawi się trochę przepisów kulinarnych – ale tylko tych sprawdzonych – głównie ciast i szybkich przekąsek. A ponieważ, prócz etatu w domu, pracuję również w biurze podróży z pewnością przewiną się wpisy o ciekawych miejscach zarówno w Polsce, jak i na świecie.

A zatem … miłej lektury. Mam nadzieję, że Wam się spodoba i zostaniecie ze mną na dłużej.

2 Replies to “Dlaczego Teraz?”

  1. Powitać w świecie blogerskim Ja już piszę parę lat Martus, przy drugim dziecku działa świat blogowy w odwrotny sposób u mnie Zapraszam do mnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.