Zmysłowo pachnący duet

Zmysłowo pachnący duet

Zmysłowo pachnący duet – czyli nowa kampania ambasadorska Le Petit Marseillais, dzięki której miałam po raz pierwszy okazję zapoznać się bliżej z kosmetykami tej marki.

A wszystko zaczęło się przez przypadek.

Wiele razy na zakupach kosmetycznych rzucały mi się w oczy produkty kosmetyki Le Petit Marseillais, a zwłaszcza ich piękne kolorowe opakowanie, ale ponieważ wydawały mi się zbyt ekskluzywne, a co za tym idzie drogie jakoś nigdy nie znalazły się w moim koszyku.

Na portal ambasadorski trafiłam zachęcona przez inne dziewczyny biorące udział w kampaniach tej marki. Pomyślałam, dlaczego nie. Wypełniłam formularz i zupełnie o nim zapomniałam. Aż tu pewnego dnia otrzymałam  przesyłkę od Le Petit Marseillais

I tak oto zostałam Ambasadorką w kampanii Zmysłowo Pachnący Duet.

Kiedy otworzyłam paczkę na mojej twarzy pojawił się uśmiech. Ne dość, że miałam niespodziankę to jeszcze paczka była pięknie i estetycznie zapakowana.

W zestawie znalazły się dwa nowe żele pod prysznic – coś dla mnie i dla mojego męża, który tym razem chętnie, choć nieco nieśmiało pomógł mi w czekających mnie wyzwaniach.

zmyslowo pachnacy duet

Mnie przypadł w udziale Żel pod prysznic Le Petit Marseillais Granat. Subtelny, delikatny, pięknie pachnący granatem, do tego delikatnie pieniący się i nawilżający i odżywiający skórę.

zmyslowo pachnacy duet

Z kolei moja druga połowa dostała Żel pod prysznic Le Petit Marseillais Czerwona Pomarańcza i Szafran. Nie dość, że 3 w 1 – Żel pod prysznic , ciało i włosy, to jeszcze subtelny ale jednocześnie męski i intrygujący zapach. Nie ukrywam, że przypadł mi do gustu do tego stopnia, że kilka razy zdarzyło mi się go podkraść.

zmyslowo pachnacy duet

I jedyny minus w obu przypadkach, to zbyt krótko utrzymujący się zapach, który zwłaszcza w przypadku żelu męskiego niemalże uzależnia.

Mimo to wiem, że pewnie jeszcze nie raz kosmetyki marki Le Petit Marseillais zagoszczą w moim domu. Dlaczego? Dlatego, że przenoszą mnie do krainy zapachów, barw, harmonii i radości życia…

zmyslowo pachnacy duet

A poza tym są przyjazne dla środowiska , naturalne i wbrew pozorom nie są drogie.

Żele pod prysznic

polecane
niedostępny
  • Producent: Le Petit Marseillais 
  • Pojemność: 400 ml
polecane
niedostępny
  • Producent: JOHNSON 
  • Pojemność: 400 ml
polecane
niedostępny
  • Producent: -
  • Pojemność: 400 ml
polecane
niedostępny
  • Producent: LE PETIT MARSEILLAIS 
  • Pojemność: 250 ml

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.